Gala Jubileuszowa Polskiej Przedsiębiorczości 2023: Wyróżnienia dla przedsiębiorców i samorządowców
Stolicą Polski, Warszawą, 1 grudnia zawładnął wyjątkowy event – Gala Jubileuszowa Polskiej Przedsiębiorczości 2023. Podczas tego wydarzenia mieliśmy okazję poznać triumfatorów Ogólnopolskiego Plebiscytu „Orły Polskiego Samorządu”. Ten prestiżowy plebiscyt jest częścią jeszcze szerszego projektu – Ogólnopolskiego Programu „Samorządowa Marka Roku”.
Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców. Gala nie była tylko miejscem wyróżnienia dla przedsiębiorców, ale również stanowiła platformę uznania dla licznej grupy reprezentantów samorządów.
Pragniemy podzielić się radosną informacją, że w tym elitarnym plebiscycie, Wójt Gminy Radomyśl nad Sanem, Jan Pyrkosz, zdobył laury w dwóch kategoriach – „Wójt 15-lecia” i „Wójt 2022”. Uroczyste wręczenie statuetek oraz dyplomów okolicznościowych było potwierdzeniem tych prestiżowych tytułów. Wójt Pyrkosz osobiście odebrał nagrody podczas gali. Specjalnym gościem wieczoru był Przewodniczący Rady Gminy, Edward Wermiński.

65-lecie kapłaństwa biskupa Edwarda Frankowskiego – Uroczystość pełna wdzięczności
Chór Lasowiacy zyskuje nowe imię – Alojzego Szopy podczas wyjątkowego koncertu
Festiwal Kultury Lasowiackiej: Nowoczesna moda spotyka tradycję na Rynku w Rozwadowie
OSP Gwoździec z nowoczesnym sprzętem ratunkowym na wyciągnięcie ręki
Kino „Ballada” zyskuje nowoczesność: nowy sprzęt dla lepszej dostępności kultury
Królewski Jarmark w Pysznicy: Muzyczne święto już w ten weekend!
Nowe kierownictwo oświaty w Stalowej Woli na horyzoncie
Literackie odkrycia na wakacje: czerwcowe nowości w bibliotece