Samorząd miejski nagrodził sportowców ze Stalowej Woli
19 grudnia 2022 roku sportowcy i trenerzy ze Stalowej Woli zostali nagrodzeni za osiągnięcia sportowe. Wyróżnienia wręczono podczas sesji rady miejskiej przez Prezydenta Miasta wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej oraz Przewodniczącym Komisji Oświaty, Kultury i Sportu.
Nagrodzeni zawodnicy przyjęli gratulacje i podziękowania od Prezydenta Stalowej Woli. Podkreślono przy tym, że to dobry rok dla stalowskiego sportu. Szczególnie w lekkoatletyce, którą reprezentowano w osiągnięciach olimpijskich, mistrzostwach Europy i Polski. Za osiągnięciami bowiem stoi ciężka praca trenerów oraz zawodników, którzy w swoich wynikach i talentach reprezentują miasto.
Prezydent wspomniał również, że bardzo cieszy się ze świetnego rozwijania się innych dyscyplin sportu. Podziękował sportowcom za ich pracę, rozwijanie talentów, emocje sportowe oraz promowanie i niesienie dobrego imienia Stalowej Woli.
Nagrodzeni zarówno młodzi i zdolni zawodnicy, jak i trenerzy otrzymali pamiątkowe statuetki, życzenia kolejnych sukcesów oraz indywidualne nagrody pieniężne.

Kino letnie na tarasie MDK: wakacyjne soboty pełne filmowych emocji!
Utrudnienia drogowe w Pysznicy i Jastkowicach – sprawdź, gdzie zachować ostrożność
Dzieci w Stalowej Woli odkrywają świat Jana Brzechwy podczas VII Maratonu Czytania
Gminne Zawody Strażackie w Zaleszanach: Pasjonująca Rywalizacja i Zwycięzcy
Festiwal Muzyczny Stalowa Wola – Rozwadów 2026: Jubileusze i Wspaniałe Występy
Kto zdobędzie tytuł Króla i Królowej Parkietu na Miejskiej Potańcówce?
Czerwcowe nowości w Filii nr 2 – znajdź idealną książkę na wakacje!
Stalowa Wola wprowadza darmowe elektryczne autobusy: nowa era komunikacji miejskiej!